2023 m. gruodžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Lap    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
PARTNERIAI

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

Žiema- gražus ir smagus metų laikas. Veiklos šiuo metu vaikų darželyje tikrai netrūksta,  tereikia trupučio noro ir fantazijos. Sausio mėnesį vyresniojo amžiaus  ,,Nykštuko“ grupėje vyko kūrybinė savaitė ,,Besmegenių dirbtuvės“.

Žiemos teikiamus malonumus mėgsta visi. Ypač tada, kai nurimsta vėjas, žandus ir nosis gnaibo šaltukas, o žemę dengia akinamai baltas purus sniegas… O ką daryti, jei to sniego vieną dieną  yra, o kitą dieną jau nėra? Bet tai  ne problema, kūrybingos auklėtojos ir vaikai sugalvoja įvairiausių užsiėmimų.  Vienas iš jų- sniego senio statymas. Kur pasakyta, kad sniego senis negali būti popierinis, vatinis, plastikinis ar kitoks –inis ?

Pikasas yra pasakęs :,, Mes nieko neieškome, bet visada atrandame. Taip galima pasakyti ir apie vaikus“. Gaminant besmegenius, kūrybiškumo, išradingumo netrūko. Pavyko sukurti daugybę gerą nuotaiką spinduliuojančių besmegenių. Žinoma jie buvo pagaminti ne tik iš sniego, bet ir iš kitokių medžiagų.

Smagiai pramogavome, šokome, improvizavome, skaitėme, stebėjome aplinką, kūrėme, formavome sniego figūras. Išbandėme įvairias medžiagas, atradome netikėtus būdus, pavidalus Besmegeniams lipdyti, konstruoti, piešti, purkšti ir kt.

Pažvelgus į vaikus, akivaizdu, kad kiekviename slypi potencialios galios ir konstruktyvios kūrybos jėgos. Jiems neegzistuoja teisingi ar neteisingi piešiniai, spalvinimo būdai ir formos – jie tiesiog džiaugiasi tuo, ką daro. Jie mokosi kurdami ir jaučia vidinę laisvę išreikšti save.

Visi gerai nusiteikę ir daug nuveikę, vaišinomės šilta žolelių arbata bei dalinomės įspūdžiais.

   

   

Švenčionėlių lopšelio- darželio ,,Vyturėlis”  ,,Nykštuko” grupės auklėtoja- metodininkė Jūratė Jurkuvėnienė